Location : Home > C > CV201210-5R6K
CV201210-5R6K
Share on FacebookShare on Facebook
CV201210-5R6K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CV201210-5R6K INDUCTOR CHIP 5.6UH 0805 SMD 57559 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CV201210-5R6K ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EE60251B1-000U-999 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 60X25MM 12VDC 23.5 CFM
JANS2N5415UA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 200V 1A TO-5
JANS2N5415UA IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANS2N5415UA NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-FPX030030010-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB FP
S2N1RP Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR NON-SENS 200V 1A DO-214