Location : Home > C > CTX100-1-52-R
CTX100-1-52-R
Share on FacebookShare on Facebook
CTX100-1-52-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTX100-1-52-R ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CTX100-1-52-R 6798954 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CTX100-1-52-R INDUCTOR TOROID PWR 100UH VERT 57279 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11H-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-15A-64-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
ATS-04D-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-16A-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-04E-119-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-19A-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-12B-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-08C-20-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
6609053-6 Filters Power Line Filter Modules FILTER RFI PWR LINE WIRE LEAD 6A
6609053-6 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
6609053-6 658974 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
6609053-6 658974 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
6609053-6 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
913-4MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.157" (4.00mm) Natural