Location : Home > C > CTX10-5P-R
CTX10-5P-R
Share on FacebookShare on Facebook
CTX10-5P-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTX10-5P-R INDUCT/XFRMR TOROID 10UH SMD 15826 Cooper Bussmann 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21B-104-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-16H-190-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
CSD19534Q5AT Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 50 8SON
CSD19534Q5AT IC 39440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSD19534Q5AT NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CSD19534Q5AT TI 989000 16+ROHS SON Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-13B-197-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-06C-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-P2-121-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-11B-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-18B-207-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT
10-40 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Steatite 0.625" (15.88mm) 5/8" White