Location : Home > C > CTVS07RF-19-28JC-LC
CTVS07RF-19-28JC-LC
KPSE6F14-5SDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
V95234N2-14S-7P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
D38999/26FA98SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CA06EW28-12PBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
HR10A-10TJ-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Jack, Female Sockets Solder Silver
HR25-7TP-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Gold
PTG06SE-22-21S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CIR06CF-36-10S-F80-15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
CTVP00RW-17-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTVPS00RF-15-18PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
P50L-100P-RR4-DA Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold
UG-260/U(40) Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
97-3106B20-21PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
D38999/26JD5SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
142-0402-011 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp or Solder
0039532194 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 19 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle