Location : Home > C > CTVS07RF-15-19PC
CTVS07RF-15-19PC
6116000-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
6116000-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
6116000-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2M803-002-06NF14-5PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 5C 5#12 PIN PLUG THRD
L17TF0901102 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
GTC06G2-22-23SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
NX30TA-15PAA(50) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN PLUG 15POS IDC
97-3107B20-27SX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT PLUG
431603-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431603-25-0 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874691 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1874691 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874691 Phoenix Contact 157870 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1874691 Phoenix Contact 287790 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1670894-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-146286-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
5-146286-4 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ CONN HEADER BREAKAWAY 4POS .100 Unitronix Electronics Limited
5-146286-4 TE Connectivity AMP Connectors 278210 2016+ CONN HEADER BREAKAWAY 4POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-801-14LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-801-14LF FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77313-801-14LF FCISINGAPO 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
77313-801-14LF FCISINGAPO 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
2-171825-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
2-171825-6 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-171825-6 TE Connectivity AMP Connectors 157320 2016+ CONN HEADER VERT 6POS PCB TIN Unitronix Electronics Limited
2-171825-6 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN HEADER VERT 6POS PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5431673 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431673 Phoenix Contact 147320 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5031750300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
5031750300 Molex, LLC 299130 2016+ CONN RCPT R/A 3CKT 1.5MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-83-306-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
614-83-306-41-001101 Preci-Dip 157210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-306-41-001101 Preci-Dip 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com