Location : Home > C > CTVS07RF-15-19JB
CTVS07RF-15-19JB
GTC030-32-22SZ(A24)(C3) Connectors, Interconnects Circular Connectors 54 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
2M805-005-07NF8-6PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 2M 805 6C 6#23 PCB PIN RECP
MS27467T25B4J Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
981-015-030-121 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 90¡ã Shielded
415484-3 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) PLUG CBL MINI-SMB RTANG 75 OHM
0465573345 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold