Location : Home > C > CTVS06RF-21-41PC
CTVS06RF-21-41PC
170430-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN GOLD
170430-3 STOCK 43240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FH12F-10S-0.5SH Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
DL60R18-31P8-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
MS27467T13B4SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
KPTC02E20-41P Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
66900-734LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 34POS DUAL GOLD
D37P91C6PA00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
1509960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
6-292165-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin