Location : Home > C > CTVS06RF-21-39PB
CTVS06RF-21-39PB
KPT08B14-18P Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
TVP00RF-13-32PA-P25AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
CTV07RF-9-9SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIB6CGCA23-22-23PC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 8C 8#12 PIN PLUG
CN0967C18G08S7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DEM9PDK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
75-69614-2S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
KX15-80K2DE Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
L17DM537435004 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts COMBO D-CONTACTS
MS3100E18-20S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
082-530 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) C Type Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
MS3471L12-10BW Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
MS27656T25B35A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
3-487952-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle