Location : Home > C > CTVS06RF-13-8P-LC
CTVS06RF-13-8P-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CHG-1016-001010-KCP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT IDC 16POS 26-28AWG
960250-6303-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-149-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
70543-0018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
70543-0018 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70543-0018 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
431302-27-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431302-27-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1048500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1048500000 Weidmuller 157290 2016+ CONN HEADER 3POS 7.62MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1048500000 Weidmuller 290650 2016+ CONN HEADER 3POS 7.62MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-9740646 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-9740646 Harwin Inc. 157370 2016+ 06+06 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9740646 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9740646 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0305174 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers BRIDGE TERM BLOCK 10POS
0386313811 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1769324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
1769324 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769324 Phoenix Contact 147640 2016+ HEADER 5MM 11POS GREEN Unitronix Electronics Limited
1769324 Phoenix Contact 277890 2016+ HEADER 5MM 11POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
961208-6300-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
961208-6300-AR-TP 3M 147740 2016+ CONN HEADER STR DL 8POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
961208-6300-AR-TP 3M 278410 2016+ CONN HEADER STR DL 8POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395178013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0901210135 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
7-1437644-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN BARRIER BLOCK COVER 8POS
7-1437644-5 TE Connectivity AMP Connectors 147790 2016+ CONN BARRIER BLOCK COVER 8POS Unitronix Electronics Limited
7-1437644-5 TE Connectivity AMP Connectors 288190 2016+ CONN BARRIER BLOCK COVER 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-006-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-006-10-005101 Preci-Dip 147320 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-006-10-005101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
965739-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 2,5MM ABDECKKAPPE9P