Location : Home > C > CTVS06RF-13-4JB
CTVS06RF-13-4JB
CTVPS00RF-13-98BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 10C 10#20 SKT RECP
4-640623-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 14POS 28AWG MTA100
0015445818 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0436500214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0395172913 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1032310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032310000 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1032310000 Weidmuller 157750 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM R/A GN Unitronix Electronics Limited
1032310000 Weidmuller 279130 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM R/A GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546307-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate