Location : Home > C > CTVPS00RF-21-35SC-LC
CTVPS00RF-21-35SC-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6E17Y009SAJ220 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
PTS06CGR16CA12-22-21P Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 21C 21#16 SKT PLUG
DBM9W4PPNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9W4 M PCR/A NMB
0395273022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
68000-405HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68000-405HLF Amphenol FCI 147580 2016+ BS II SR Unitronix Electronics Limited
68000-405HLF Amphenol FCI 298450 2016+ BS II SR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68000-405HLF IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1607170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1607170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1607170000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1607170000 Weidmuller 289190 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009503182 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0395272010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1912540 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912540 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1912540 Weidmuller 147840 2016+ LS 5.08/04/90 3.5SN OR Unitronix Electronics Limited
1912540 Weidmuller 287530 2016+ LS 5.08/04/90 3.5SN OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67096-007LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector 0.100" (2.54mm)
67096-007LF Amphenol FCI 157520 2016+ CONN HOUSING 7POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
67096-007LF Amphenol FCI 287390 2016+ CONN HOUSING 7POS 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67096-007LF IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325302-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325302-10-0 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1146590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole