Location : Home > C > CTVPS00RF-15-19SC-LC
CTVPS00RF-15-19SC-LC
1619612 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
BACC63BV22B32S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CN1020A18G31S10Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PT00UWBSB1-14-18P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 18C 18#20 PIN RECP
CTV06RW-11-99PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT01SE16-26P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings PTSE 26C 26#20 PIN RECP
GTCL06CF22-80P-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#8 (10-12) SKT PLUG
FCE17A15PN280 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
5431848 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431848 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3200360 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules CONN FERRULE
3200360 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3200360 Phoenix Contact 157880 2016+ CONN FERRULE Unitronix Electronics Limited
3200360 Phoenix Contact 289150 2016+ CONN FERRULE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387320208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC A 8 ASY CP
KE42725300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE42725300J0G Amphenol FCI 147110 2016+ 500 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
KE42725300J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE42725300J0G NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
370-80-146-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-80-146-00-001101 Preci-Dip 147810 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-80-146-00-001101 Preci-Dip 277370 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
411-83-272-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-83-272-41-001101 Preci-Dip 157360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-83-272-41-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com