Location : Home > C > CTVP00RW-19-35PD-LC
CTVP00RW-19-35PD-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCC17E09SC49B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
85108EC2041S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
DF17B(4.0)-70DP-0.5V(57) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 70 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
D38999/20FH21PAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
FX16-31S-0.5SH(30) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT 0.5MM 31POS R/A SMD
DACE15PFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 15 M CRIMP FO CLIN G Z
D38999/20FD5PBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
ELFD44220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFD44220 Amphenol PCD 156990 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFD44220 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFD44220 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2312-6211-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
2312-6211-TP 3M 147190 2016+ PIN STRIP HEADER 12 PIN STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
0334721769 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.138" (3.50mm)