Location : Home > C > CTVP00RW-19-32PD
CTVP00RW-19-32PD
FFA.0S.650.CLAL27Z Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) Triaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
186-009-192L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
10099099-111LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SFP+ 20POS SMT R/A
10099099-111LF FCI 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1700716013 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZSFP+ STACKED 2X6 W/LIGHT PIPE
MS3101E36-10SW Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 48C 48#16 SKT RECP
MS27466T23F53HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
97-3100A24-28SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 24C 24#16 SKT RECP
1607911 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 8 AWG Size 10mm Crimp Silver
CTVP00RW-13-98PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 10C 10#20 PIN RECP
T38030-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38030-24-0 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38030-24-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5011905027 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
5011905027 Molex, LLC 288500 2016+ CONN HEADER 50CKT 1MM VERT DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
184166-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 POS. CAP HSG., KEY D
184166-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
184166-1 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
184166-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ 2 POS. CAP HSG. KEY D Unitronix Electronics Limited
184166-1 TE Connectivity AMP Connectors 287510 2016+ 2 POS. CAP HSG. KEY D Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-87175-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
2-87175-0 Electronics 26099 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-87175-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395132819 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)