Location : Home > C > CTVP00RF-11-19PC-P25
CTVP00RF-11-19PC-P25
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T97R687K010ESB Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 680UF 10V 10% 3024
T97R687K010ESB NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97R687K010ESB Vishay Sprague 1003700 NEW RoHS CAP TANT 680UF 10V 10 3024 FindCores Electronics Inc.
T97R687K010ESB Vishay Sprague 893700 1525+ CAP TANT 680UF 10V 10 3024 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
M39003/01-5466 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.1UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5466 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173D475X5035W Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 4.7UF 35V 5% AXIAL
173D475X5035W IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
173D475X5035W Vishay Sprague 1325400 15+ CAP TANT 4.7UF 35V 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
173D475X5035W Vishay Sprague 690400 1525+ CAP TANT 4.7UF 35V 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH3D686K016A0600 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 16V 10% 2917
TH3D686K016A0600 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH3D686K016A0600 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH3D686K016A0600 Vishay Sprague 1212100 15+ CAP TANT 68UF 16V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JLE-2-1REC4-36977-125 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
W33-T4C1Q-5 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
3120-F321-P7T1-W01D-12A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
W28-XT1A-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 2A 250VAC 32VDC
P6SMB130A-E3/52 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 111VWM 179VC SMB
2036-20-B3FLF Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 200V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
SL18 10005-B Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 20% 5A 19MM