Location : Home > C > CTV01RW15-18P
CTV01RW15-18P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GTC05R18-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories GT 10C 10#16 SKT PLUG
SXA-01GW-P0.6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN CONTACT XA 24-20 AWG
10-730764-002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts MALE PIN 18-20 AWG
0768711402 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors QSFP 2X1 W/EMI SPRING FINGER LP
JTP02RE-14-5P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings JT 5C 5#16 PIN RECP
97-3107A22-8SX-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#12 SKT PLUG
GTC020R24-AJP-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 PIN RECP
GTCL06F22-14P-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 19C 19#16 SKT PLUG
316-43-126-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
65486-002LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
65486-002LF Amphenol FCI 287770 2016+ CONN RECPT 2POS 3.81MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65486-002LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
65486-002LF FCI 8000 2012+ MINI LATCH HSG .150CC SG EKT Electronics Co., Ltd
65486-002LF FCI 8000 2012+ MINI LATCH HSG .150CC SG TPC Global Service Co.Ltd.
OSTV7213250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTV7213250 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7213250 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7213250 On Shore Technology Inc. 147050 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
3047086 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers REDUCING BRIDGE 2POS RED
3047086 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3047086 N/A 8 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5031591000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole Tin
830-10-008-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
830-10-008-40-001191 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-008-40-001191 Preci-Dip 147040 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-008-40-001191 Preci-Dip 288150 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0557551319 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
315-87-119-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-87-119-01-881101 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-038-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-038-40-001101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-038-40-001101 Preci-Dip 289110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com