Location : Home > C > CTS100LVEL32TG
CTS100LVEL32TG
Share on FacebookShare on Facebook
CTS100LVEL32TG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTS100LVEL32TG 8-MSOP 129 CTS-FREQUE Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
26224-0200 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment ANG MTG FOR SCS-2540 2M LNGTH
2861933 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Communications Module DIN Rail 24VDC
2861933 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
IDT2308-2HDCGI 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
A1440A-1PL84C Microsemi SoC 8000 16+ 84-LCC (J-Lead) Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A1440A-1PL84C Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
APA075-FG144I N/A 83325 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
APA075-FG144I originalne 25600 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LC4384V-10FT256I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MB90598GPFR-G-151 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90595G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
STM32F446MEY6TR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 STM32 F4 Microcontroller IC 32-Bit 180MHz 512KB (512K x 8) FLASH 81-WLCSP (3.80x3.69)
R5F10WMGAFA#30 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/L13 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
R5F564MLCDFP#V1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RXv2 RX600 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 4MB (4M x 8) FLASH 100-LFQFP (14x14)
S6E2G28HHAGV20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2G2 Microcontroller IC 32-Bit 180MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
S29WS256P0SBFW002 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S29WS256P0SBFW002 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S29WS256P0SBFW002 SPANSION 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
353-10-113-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
353-10-113-00-001101 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
353-10-113-00-001101 Preci-Dip 157370 2016+ CONN HDR 13POS 2.54 WIRE WRAP Unitronix Electronics Limited
353-10-113-00-001101 Preci-Dip 288690 2016+ CONN HDR 13POS 2.54 WIRE WRAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644768-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-644768-9 TE Connectivity AMP Connectors 147860 2016+ CONN HEADER 19POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-644768-9 TE Connectivity AMP Connectors 289210 2016+ CONN HEADER 19POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com