Location : Home > C > CT9EW104
CT9EW104
Share on FacebookShare on Facebook
CT9EW104 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT9EW104 RoHS Compliant 39174 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CT9EW104 standard package with RoHS 43400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CT9EW104 6798954 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
CT9EW104 POT 100K OHM SQ CERMET TOP 8000 Copal Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CT9EW104 ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-10-126-10-009000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-126-10-009000 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-126-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN HEADER 26POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-10-126-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288650 2016+ CONN HEADER 26POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com