Location : Home > C > CT94EX104
CT94EX104
Share on FacebookShare on Facebook
CT94EX104 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT94EX104 POT 100K OHM SQ CERMET SIDE 8000 Copal Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CT94EX104 RoHS Compliant 38584 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CT94EX104 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CT94EX104 6798954 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SBH51-LPPE-D41-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 82 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SBH51-LPPE-D41-SM-BK IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBH51-LPPE-D41-SM-BK Sullins Connector Solutions 157030 2016+ CONN HEADER 82POS 1MM GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
GBC14DABN-M30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
GBC14DABN-M30 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBC14DABN-M30 Sullins Connector Solutions 147810 2016+ CONN HEADER 28POS .100 DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
GBC14DABN-M30 Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0022112232 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold