Location : Home > C > CT6ETH203
CT6ETH203
Share on FacebookShare on Facebook
CT6ETH203 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT6ETH203 TRIMMER 20K OHM 0.5W TH 15853 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RHS6R0 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 6 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
RHS6R0 Ohmite 8000 2012+ RHEOSTAT 6.0 OHM 25W SIMEN Electronics Co.,Ltd
RHS6R0 Ohmite 8000 2012+ RHEOSTAT 6.0 OHM 25W Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RHS6R0 Ohmite 8000 2015+ RHEOSTAT 6.0 OHM 25W enkaite Electronics Co., Ltd