Location : Home > C > CT6EH502
CT6EH502
Share on FacebookShare on Facebook
CT6EH502 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT6EH502 TRIMMER 5K OHM 0.5W TH 15000 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E-64-C Optoelectronics Touch Screen Overlays Infrared (IR) Touch Screen Overlay 6.4" (162.56mm) RS-232
E-64-C 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
E-64-C 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
R1S8-2415-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 24VIN 15VOUT
R1S8-2415-R NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S8-2415-R Recom Power 11682 12+ 8-SMD Module SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
R1S8-2415-R Recom Power 43099 12+ 8-SMD Module Evergreen Electronics Co.,Ltd
T7YB224MB40 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 220k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
T7YB224MB40 39876 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
T7YB224MB40 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T7YB224MB40 IC 36420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
T7YB224MB40 STOCK 214090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VI-2WD-IV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VI-2WD-IV-S IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WD-IV-S NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1K-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W
VE-J1K-MZ IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J1K-MZ NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1K-MZ IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J1K-MZ NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0F-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W
VI-J0F-IY-S IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0F-IY-S NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JNZ-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W