Location : Home > C > CT6EH201
CT6EH201
Share on FacebookShare on Facebook
CT6EH201 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT6EH201 TRIMMER 200 OHM 0.5W TH 16660 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT6EH201 TRIMMER 200 OHM 0.5W TH 100000 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RUS25R Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 25 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1000W Solder Lug