Location : Home > C > CT2148-150-4
CT2148-150-4
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GRM1885C2A5R0BA01J Capacitors Ceramic Capacitors 5pF ¡À0.1pF 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
GRM1885C2A5R0BA01J IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRM1885C2A5R0BA01J NEW 97330 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
GRM1885C2A5R0BA01J NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0402ZC222KAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À10% 10V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
0402ZC222KAT2A AVX 1345300 15+ CAP CER 2200PF 10V 10 X7R 0402 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402ZC222KAT2A AVX 697300 1525+ CAP CER 2200PF 10V 10 X7R 0402 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08053C271JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 270pF ¡À5% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
08053C271JAT2A IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1214224-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories SEATING TOOL, FB PWR MODULE
7211SDV3QE Switches Toggle Switches Toggle Switch SP3T Panel Mount
7211SDV3QE C&K Components 139930 17+/18+ TOGGLE FindCores Electronics Co.,Ltd.
7211SDV3QE C&K Components 17610 1525+ TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7211SDV3QE C&K Components 57579 15+ TOGGLE Unitronix Electronics Limited
7101P3Y1WLE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
7101P3Y1WLE IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1686A Test and Measurement Equipment - Power Supplies (Test, Bench) 3 ~ 14VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply Analog 2.5A @ 3VDC, 12A @ 13.8VDC Output
1686A 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1686A Distributor 172610 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1686A Distributor 182550 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
1686A IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BU-7070-B-24-0 Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300V
BU-7070-B-24-0 IC 38500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BU-7070-B-24-0 NEW 77290 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BU-7070-B-24-0 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IP250 Test and Measurement Test Leads - Oscilloscope Probes 1:1, 10:1 Passive 250MHz 59.055" (1500.00mm) Oscilloscope Probe Test Lead 1M, 10M Input Resistance CAT II 150V, 300V