Location : Home > C > CT-94Z-103
CT-94Z-103
Share on FacebookShare on Facebook
CT-94Z-103 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT-94Z-103 TRIMMER 10K OHM 0.5W TH 36029 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT-94Z-103 TRIMMER 10K OHM 0.5W TH 74000 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5592201817 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 65¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)