Location : Home > C > CT-94Y-200
CT-94Y-200
Share on FacebookShare on Facebook
CT-94Y-200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT-94Y-200 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M22N-BN-TRA-RB Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Clear 12V 12mA Round with Flat Top
VE-B2Z-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VE-B2Z-MX-S IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2Z-MX-S NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B4T-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-B4T-MY-S IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B4T-MY-S NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNP-IY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-BNP-IY-B1 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNP-IY-B1 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6X-IU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W
VI-B6X-IU IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6X-IU NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6X-IU IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6X-IU NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24K-CW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W
VE-24K-CW-F1 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24K-CW-F1 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0M-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W
VI-J0M-IZ-F1 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0M-IZ-F1 NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWD-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VI-BWD-IY IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWD-IY NEW 71300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B7J-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-B7J-IY-S IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B7J-IY-S NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3J-CW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VE-J3J-CW-S IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3J-CW-S NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NB-EU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-BWL-EY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-BWL-EY-F2 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWL-EY-F2 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTV-EY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W