Location : Home > C > CT-94X-501
CT-94X-501
Share on FacebookShare on Facebook
CT-94X-501 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CT-94X-501 TRIMMER 500 OHM 0.5W TH 35000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT-94X-501 12+ 16450 Vishay 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98000330401 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 27.2" (690.88mm) Serial