Location : Home > C > CSX750PCC80.0000MT
CSX750PCC80.0000MT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750PCC80.0000MT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750PCC80.0000MT OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD 139430 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX750PCC80.0000MT OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD 61805 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX750PCC80.0000MT OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD 139430 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX750PCC80.0000MT OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD 57079 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX750PCC80.0000MT OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD 99550 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021311-00090T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00090T1LF Amphenol FCI 147840 2016+ CONN RCPT 90POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00090T1LF Amphenol FCI 287530 2016+ CONN RCPT 90POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00090T1LF IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20-7906-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7906-10 Aries Electronics 157230 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7906-10 Aries Electronics 277350 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7906-10 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
966226-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
966226-2000-AR-PR 3M 147880 2016+ CONN SOCKET LO-PRO 26PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
966226-2000-AR-PR IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-210-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
110-93-210-41-105000 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282819-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282819-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
282819-7 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 7POS .400 EKT Electronics Co., Ltd
282819-7 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 7POS .400 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
853-87-022-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-022-10-002101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-022-10-002101 Preci-Dip 287850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com