Location : Home > C > CSX750PCC19.4400MT
CSX750PCC19.4400MT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750PCC19.4400MT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750PCC19.4400MT OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD 139490 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX750PCC19.4400MT OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD 61865 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX750PCC19.4400MT OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD 139490 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX750PCC19.4400MT OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD 57139 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX750PCC19.4400MT OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD 91250 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290899 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387500105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws