Location : Home > C > CSX750PCC16.3840MT
CSX750PCC16.3840MT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750PCC16.3840MT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750PCC16.3840MT OSC XO 16.384MHZ CMOS TTL SMD 140190 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX750PCC16.3840MT OSC XO 16.384MHZ CMOS TTL SMD 62565 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX750PCC16.3840MT OSC XO 16.384MHZ CMOS TTL SMD 140190 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX750PCC16.3840MT OSC XO 16.384MHZ CMOS TTL SMD 57839 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX750PCC16.3840MT OSC XO 16.384MHZ CMOS TTL SMD 91050 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX36A,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 500MW ALF2
NZX36A,133 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZX36A,133 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX36A,133 NXP 139720 17+/18+ DIODE ZENER 500MW 36V SOD27 FindCores Electronics Co.,Ltd.
NZX36A,133 NXP 241950 1538+ DIODE ZENER 500MW 36V SOD27 Alphatek Technology Limited
5452032 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole