Location : Home > C > CSX-750VKBL8000000T
CSX-750VKBL8000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750VKBL8000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750VKBL8000000T OSC VCXO 8.000MHZ CMOS SMD 61925 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750VKBL8000000T OSC VCXO 8.000MHZ CMOS SMD 77870 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750VKBL8000000T OSC VCXO 8.000MHZ CMOS SMD 57199 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39860-0705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
39860-0705 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0705 Molex Connector Corporation 157320 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0705 Molex Connector Corporation 298130 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39860-0705 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
24-8240-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-8240-310C Aries Electronics 146990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-8240-310C Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430201-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws