Location : Home > C > CSX-750FMB18432000T
CSX-750FMB18432000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FMB18432000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FMB18432000T OSC XO 18.432MHZ CMOS SMD 32375 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FMB18432000T OSC XO 18.432MHZ CMOS SMD 88610 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750FMB18432000T OSC XO 18.432MHZ CMOS SMD 57799 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-3508-212 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3508-212 Aries Electronics 147180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3508-212 Aries Electronics 294050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3508-212 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
34-6621-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN
34-6621-30 Aries Electronics 147240 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Unitronix Electronics Limited
34-6621-30 Aries Electronics 277550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-6621-30 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-304-14-051111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 304POS GOLD
517-83-304-14-051111 Preci-Dip 147760 2016+ CONN SOCKET PGA 304POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-304-14-051111 Preci-Dip 287510 2016+ CONN SOCKET PGA 304POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com