Location : Home > C > CSX-750FMB10000000T
CSX-750FMB10000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FMB10000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FMB10000000T OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD 31835 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FMB10000000T OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD 88670 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750FMB10000000T OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD 57259 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-120-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-120-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147160 2016+ CONN STRIP SKT 20POS .100 L.315 Unitronix Electronics Limited
316-93-120-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288130 2016+ CONN STRIP SKT 20POS .100 L.315 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com