Location : Home > C > CSX-750FHB14745600T
CSX-750FHB14745600T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FHB14745600T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FHB14745600T OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD 31775 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FHB14745600T OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD 87850 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750FHB14745600T OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD 57199 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB6BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 8-22 AWG
ATB6BK Amphenol PCD 147860 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATB6BK Amphenol PCD 287890 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-272-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-104550-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1556160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1556160000 Electronics 25379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1556160000 Electronics 25379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1556160000 IC 37540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1556160000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68402-316LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68685-306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68685-306 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68685-306 Amphenol FCI 297470 2016+ CONN RCPT 6POS .100 SNG ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-306 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38037-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38037-14-0 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38037-14-0 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-014-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-87-014-30-001101 Preci-Dip 156940 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-014-30-001101 Preci-Dip 298750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
815-22-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
815-22-022-30-001101 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
815-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157380 2016+ CONN SPRING 22POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
815-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298530 2016+ CONN SPRING 22POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-641208-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
4-641208-2 Electronics 27791 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-641208-2 Electronics 27791 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-644756-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-644756-3 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-644756-3 TE Connectivity AMP Connectors 288410 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644756-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-644756-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
641120-6 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
641120-6 Semiconductor 32095 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0395238914 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)