Location : Home > C > CSX-750FCC33333000T
CSX-750FCC33333000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC33333000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC33333000T OSC XO 33.333MHZ CMOS TTL SMD 139970 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX-750FCC33333000T OSC XO 33.333MHZ CMOS TTL SMD 62345 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FCC33333000T OSC XO 33.333MHZ CMOS TTL SMD 139970 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FCC33333000T OSC XO 33.333MHZ CMOS TTL SMD 57619 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCC33333000T OSC XO 33.333MHZ CMOS TTL SMD 78950 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430205-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0532580229 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
0022035055 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin