Location : Home > C > CSX-750FCC29491200T
CSX-750FCC29491200T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC29491200T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC29491200T OSC XO 29.4912MHZ CMOS TTL SMD 57609 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCC29491200T OSC XO 29.4912MHZ CMOS TTL SMD 77790 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-058-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-616 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-616 Amphenol FCI 147820 2016+ CONN RCPT 32POS .100 DBL GOLD Unitronix Electronics Limited
68683-616 Amphenol FCI 277970 2016+ CONN RCPT 32POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-616 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325112-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325112-20-0 IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779725 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779725 Phoenix Contact 147190 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1779725 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742550000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 24POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1742550000 Weidmuller 147170 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3-284047-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3-284047-1 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3-284047-1 TE Connectivity AMP Connectors 298370 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90120-0130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin