Location : Home > C > CSX-750FBC35328000T
CSX-750FBC35328000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FBC35328000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FBC35328000T OSC XO 35.328MHZ CMOS TTL SMD 41935 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FBC35328000T OSC XO 35.328MHZ CMOS TTL SMD 139710 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FBC35328000T OSC XO 35.328MHZ CMOS TTL SMD 57359 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FBC35328000T OSC XO 35.328MHZ CMOS TTL SMD 98510 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZ5348B BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 5W DO201
VS-8EWF12S-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST RECOVERY 8A DPAK
VS-8EWF12S-M3 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-8EWF12S-M3 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-8EWF12S-M3 VISHAY 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
VS-8EWF12S-M3 VISHAY 50000 14+ D-PAK(TO-252) Protec Engineering (S) Pte Ltd
AR3PJHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 600V 1.8A TO277A
AR3PJHM3_A/H VishaySemi 357 20+PB TO-277ASMPC IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RU 1V1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 250MA AXIAL
RU 1V1 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RU 1V1 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430401-01-0 Curtis Industries 147390 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430401-01-0 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DLM10C Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
DLM10C IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DLM10C NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1991367 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1991367 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1991367 Phoenix Contact 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1991367 Phoenix Contact 288290 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-737404-178 Amphenol Industrial Operations 157220 2016+ 5.7MM MALE THREAD PIN Unitronix Electronics Limited
10-737404-178 Amphenol Industrial Operations 299050 2016+ 5.7MM MALE THREAD PIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3040342 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3040342 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3040342 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
2-796684-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-796684-0 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK RCPT 20POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796684-0 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK RCPT 20POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com