Location : Home > C > CSX-750FBC14745600T
CSX-750FBC14745600T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FBC14745600T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FBC14745600T OSC XO 14.7456MHZ CMOS TTL SMD 57859 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FBC14745600T OSC XO 14.7456MHZ CMOS TTL SMD 78670 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-086-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
146-93-632-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
146-93-632-41-013000 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-83-151-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-83-151-01-881101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546208-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546208-0 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546208-0 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com