Location : Home > C > CSX-750FBC12288000T
CSX-750FBC12288000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FBC12288000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FBC12288000T OSC XO 12.288MHZ CMOS TTL SMD 139760 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX-750FBC12288000T OSC XO 12.288MHZ CMOS TTL SMD 41985 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FBC12288000T OSC XO 12.288MHZ CMOS TTL SMD 139760 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FBC12288000T OSC XO 12.288MHZ CMOS TTL SMD 57409 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FBC12288000T OSC XO 12.288MHZ CMOS TTL SMD 79070 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3025532 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 14-30 AWG
3025532 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3025532 N/A 44 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3025532 Phoenix Contact 288930 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 4.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00080T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00080T1LF Amphenol FCI 147070 2016+ CONN RCPT 80POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00080T1LF Amphenol FCI 288150 2016+ CONN RCPT 80POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39860-0508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
39860-0508 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
39860-0508 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0508 Molex Connector Corporation 156980 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0508 Molex Connector Corporation 297510 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-040-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0009484138 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
416-83-266-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1637440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637440000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637440000 Weidmuller 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6552-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-6552-11 Aries Electronics 147640 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-6552-11 Aries Electronics 270150 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6552-11 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-87-012-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-012-10-273101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-012-10-273101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com