Location : Home > C > CSX-750FBC11059200T
CSX-750FBC11059200T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZW03C47-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 1.85W SOD64
BZW03C47-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMSZ5248B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
MMSZ5248B-G3-08 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5248B-G3-08 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ2V4B-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
GDZ2V4B-HE3-18 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ2V4B-HE3-18 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI7949DP-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 60V 3.2A PPAK SO-8
SI7949DP-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI7949DP-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET DUAL P-CH 60V 8-SOIC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VS-ETU1506STRL-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE ULTRAFAST 15A D2PAK
VS-ETU1506STRL-M3 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETU1506STRL-M3 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5407GP-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 3A DO201AD
1N5407GP-E3/73 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387190588 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2130185 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 300 MCM (kcmil)-2 AWG
2130185 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2130185 Phoenix Contact 147530 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2130185 Phoenix Contact 287370 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VX121001B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX121001B0J0G Amphenol FCI 147620 2016+ 350 TB SOC RA OPNN THR Unitronix Electronics Limited
VX121001B0J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX121001B0J0G NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TT08415000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TT08415000J0G Amphenol FCI 146980 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TT08415000J0G IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TT08415000J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1767410 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
1767410 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1767410 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5430836 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5430836 Phoenix Contact 147880 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5430836 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED360/6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
ED360/6 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ED360/6 654789 13+ 13+ fenyang electronics co.,ltd
ED360/6 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED360/6 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 7.50MM 6POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com