Location : Home > C > CSX-750FBB19200000T
CSX-750FBB19200000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAZ31200ML Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 200MW MINI3
MAZ31200ML Distributor 171790 newest newest Microtranik Components Limited
MAZ31200ML IC 37251 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MAZ31200ML N/A 10000 1128+ IC diodes WLParts Electronics ltd
MAZ31200ML 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMBZ5228B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23-3
MMBZ5228B Diodes Inc 241630 1538+ DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-363 Alphatek Technology Limited
MMBZ5228B Diodes/Zetex (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-363 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMBZ5228B ON/MOT/FSC 214090 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMBZ5228B ON/MOT/FSC 36220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VL20715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
VL20715000J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 500 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VL20715000J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL20715000J0G NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MM3Z33VT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
MM3Z33VT1G ON/MOT/FSC 43680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1632620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1632620000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1632620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1632620000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 32POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com