Location : Home > C > CSX-252FAE16934400T
CSX-252FAE16934400T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-133-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-133-41-007101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-133-41-007101 Preci-Dip 288170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776315-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
310-41-155-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-216-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-216-41-036101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-216-41-036101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1813800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole