Location : Home > C > CSTLS10M0G53-B0
CSTLS10M0G53-B0
Share on FacebookShare on Facebook
CSTLS10M0G53-B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSTLS10M0G53-B0 6798954 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CSTLS10M0G53-B0 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSTLS10M0G53-B0 6798954 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CSTLS10M0G53-B0 6798954 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
CSTLS10M0G53-B0 ROHS 80500 MURATA 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSTLS10M0G53-B0 DIP 15186 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CSTLS10M0G53-B0 stander package 38100 MURATA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 17POS GOLD
17-0508-31 Aries Electronics 157540 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS GOLD Unitronix Electronics Limited
17-0508-31 Aries Electronics 277730 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1674770-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 478POS GOLD
3-1674770-2 37564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-1674770-2 Semiconductor 20545 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3-1674770-2 STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3-1674770-2 STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
323-87-122-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-122-41-001101 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-122-41-001101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-122-41-001101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146742-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
1833111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.150" (3.81mm) Board Mount