Location : Home > C > CSTCW24M0X53-R0
CSTCW24M0X53-R0
Share on FacebookShare on Facebook
CSTCW24M0X53-R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSTCW24M0X53-R0 CER RESONATOR 24.0MHZ SMD 8000 Murata Electronics North Ameri 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSTCW24M0X53-R0 SMD 15186 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-062-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
08-6503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-6503-31 Aries Electronics 157430 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-6503-31 Aries Electronics 277750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-054-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
805-87-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-033-10-003101 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-033-10-003101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-033-10-003101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44812-0027 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-021-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-021-10-143101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-021-10-143101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
67996-212HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
M20-7822846 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7822846 Harwin Inc. 157590 2016+ 28-WAY SIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7822846 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7822846 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-021-10-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-87-021-10-101101 Preci-Dip 157030 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1778133 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1778133 Phoenix Contact 157340 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1778133 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770587-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.163" (4.14mm)
770587-1 TE Connectivity AMP Connectors 277650 2016+ CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770587-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com