Location : Home > C > CSTCE12M0G52-R0
CSTCE12M0G52-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CSTCE12M0G52-R0 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CSTCE12M0G52-R0 MURATA SMD 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CSTCE12M0G52-R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSTCE12M0G52-R0 6798954 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CSTCE12M0G52-R0 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSTCE12M0G52-R0 ic 10000 N/A 1028+ new WLParts Electronics ltd
CSTCE12M0G52-R0 6798954 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CSTCE12M0G52-R0 SMD 13000 MURATA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CSTCE12M0G52-R0 17+ 100000 MURATA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387523422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
76308-125LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-035-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-035-10-143101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-035-10-143101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-S1-033-10-014101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-033-10-014101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN SPRING LOAD 33POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-033-10-014101 Preci-Dip 299190 2016+ CONN SPRING LOAD 33POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562103130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562103130 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546105-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546105-1 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546105-1 TE Connectivity AMP Connectors 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1798391 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5-103169-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-103169-4 Electronics 24979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-103169-4 Electronics 24979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1040490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040490000 Weidmuller 157380 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM ORG R/A Unitronix Electronics Limited
1040490000 Weidmuller 287850 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM ORG R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395045614 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)