Location : Home > C > CSRN2512FKR330
CSRN2512FKR330
Share on FacebookShare on Facebook
CSRN2512FKR330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSRN2512FKR330 RES SMD 0.33 OHM 1 2W 2512 685900 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSRN2512FKR330 RES SMD 0.33 OHM 1 2W 2512 580700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSRN2512FKR330 RES SMD 0.33 OHM 1 2W 2512 1235900 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CSRN2512FKR330 RES SMD 0.33 OHM 1 2W 2512 685900 Stackpole Electronics Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSRN2512FKR330 RES SMD 0.33 OHM 1 2W 2512 1235900 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143391G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC