Location : Home > C > CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18
Share on FacebookShare on Facebook
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD 42445 Cardinal Components Inc. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD 57869 Cardinal Components Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD 87830 Cardinal Components Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 12-26 AWG
3209512 Phoenix Contact 147040 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL RED Unitronix Electronics Limited
3209512 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
316-93-110-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-110-41-008000 500 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
316-93-110-41-008000 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
316-93-110-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147720 2016+ CONN STRIP SKT 10POS .100 L.472 Unitronix Electronics Limited
1-1776106-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-1776106-4 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776106-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 14POS VERT T/H TPC Global Service Co.Ltd.
1-1776106-4 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776106-4 TE Connectivity AMP Connectors 297290 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com