Location : Home > C > CSC10A03150RGEK
CSC10A03150RGEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A03150RGEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A03150RGEK ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC10A03150RGEK Resistor Networks & Arrays 10pin 150ohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC10A03150RGEK RES ARRAY 150 OHM 5 RES 10SIP 1326400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A03150RGEK standard package with RoHS 45280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC10A03150RGEK Resistor Networks & Arrays 10pin 150ohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd