Location : Home > C > CSC10A01470RGEK
CSC10A01470RGEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A01470RGEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A01470RGEK RES ARRAY 470 OHM 9 RES 10SIP 1326800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A01470RGEK 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-M1WTJ1M0U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.001 OHM 5% 1W 2512
ERJ-M1WTJ1M0U 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-M1WTJ1M0U Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Current Sense Resistors - SMD .001 OHM 5 1W Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-M1WTJ1M0U Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Current Sense Resistors - SMD .001 OHM 5 1W Power Agency Co.,Ltd
CRL1206-FW-R750ELF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.75 OHM 1% 1/4W 1206
CRL1206-FW-R750ELF Bourns 80000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRL1206-FW-R750ELF Bourns 80000 2012+ Current Sense Resistors - SMD 0.75ohm 1 Power Agency Co.,Ltd
CRL1206-FW-R750ELF BOURNS 40000 2015+ NA Andy (International) Electronics Ltd
CRL1206-FW-R750ELF NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RACF648NJT220K Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2512
RACF648NJT220K IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RACF648NJT220K NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RACF648NJT220K Stackpole Electronics Inc 1543200 2015+ RES ARRAY 220K OHM 8 RES 2512 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RACF648NJT220K Stackpole Electronics Inc 887200 2015+ RES ARRAY 220K OHM 8 RES 2512 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
77081270P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 27 OHM 8SIP
77081270P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27 Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081270P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27 Ohms Bussed 8 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77081270P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27 Ohms Bussed 8 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77081270P CTS Resistor Products 789300 2015+ RES ARRAY 27 OHM 7 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com