Location : Home > C > CSC10A01120KGPA
CSC10A01120KGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A01120KGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A01120KGPA RES ARRAY 120K OHM 9 RES 10SIP 1326600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A01120KGPA Resistor Networks & Arrays 10pin 120Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC10A01120KGPA Resistor Networks & Arrays 10pin 120Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC10A01120KGPA Resistor Networks & Arrays 10pin 120Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com