Location : Home > C > CSC10A0110K0GEK
CSC10A0110K0GEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A0110K0GEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A0110K0GEK RES ARRAY 10K OHM 9 RES 10SIP 1315400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A0110K0GEK Resistor Networks & Arrays 10pin 10Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC10A0110K0GEK n/a 1000 VISHAY 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
767143390G CTS Resistor Products 685300 2015+ RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com